30./31.jūlijs Stelpe "Pīlādžu mototrase"

Pasaules Čempionāta posms motokrosā

blakusvāģiem Latvijas Grand Prix/

Eiropas Čempionāta posms Kvadriem

 

SPORTA UN ATPŪTAS PARKS
“PĪLĀDŽU MOTOTRASE”

 +371 29 454 683
 GPS N 56.53412   E 24.51735
info(at)motosport.lv
 “Pīlādži”, Stelpes pag., Vecumnieku novads, LV-3925

 

SEKO MUMS

   

PAR MUMS

 2016. gada sezonā Latvijā viens Pasaules Čempionāta posms motokrosā blakusvāģiem. 

Nākamajā sezonā Latvijā norisināsies viens Pasaules Čempionāta posms motokrosā blakusvāģiem, Sporta un atpūtas parkā “Pīlādžu mototrase” Stelpē. Sacensības paredzētas 30./31.jūlijā. Pasaules Čempionāta posms Stelpē norisināsies otro reizi. 

Aizvadot šī gada Pasaules Čempionāta posmu blakusvāģiem  un Eiropas Čempionāta  posmu kvadriem  “Pīlādžu mototrase” uzreiz uzsāka vērienīgus darbus infrastruktūras uzlabošanai un labiekārtošanai. Nākamajā sezonā trasē paredzamas daudz izmaiņas, kuras priecēs gan skatītājus, gan sportistus.  

Sacensību organizatori, rīkojot sacensības “Pīlādžu mototrasē” tās vēlas pozicionēt kā augsta līmeņa sacensības, kurās ikviens sacensību dalībnieks un līdzjutējs justu svētku sajūtu ar iespēju sekot līdzi sacensību norisei kā arī, paralēli izbaudot atpūtas iespējas, ko sniedz fantastiskā vide, kurā sacensības tiek rīkotas. 

Nākamajā sezonā blakusvāgiem Pasaulē paredzami 11 Pasaules Čempionāta posmi. Sezona sāksies jau 10.aprīlī Nīderlandē, bet noslēgsies 18. septembrī Vācijā. “Pīlādžu mototrasē” tas būs 8.posms.

Kā jau iepriekš minēts mēdijos, nākamajā sezonā trasē redzēsim arī šī gada Pasaules Čempionu Kasparu Stupeli kopā ar beļģu pilotu Benu Adrijensenu kā arī Elviju Mucenieku un iespējams vēl kādu Latvijas sportistu. 

Kalendārs

 


 

Sporta un atpūtas parks „Pīlādžu moto trase” Stelpes pagasts, Vecumnieku novads, 60 km attālumā no Rīgas un 20 km attālumā no Lietuvas robežas pie autoceļa Rīga-Skaistkalne.

 

Perfekta vieta 25 ha platībā ar sakārtotu, sakoptu vidi un infrastruktūru, atbilstoši Pasaules un Eiropas līmeņa motokrosu, sporta un kultūras pasākumu organizēšanai līdz 25000 apmeklētāju skaitam. Teritorijā ir parks, apstādījumi, mežs 9 ha platībā ar pastaigu ceļiem 2.5 km garumā, sakopts dīķis ar peldvietām, auto stāvlaukumi 1000 automašīnām, sporta laukumi (volejbola, basketbola un futbola), motociklu mazgātava, stacionāri ēdināšanas un tirdzniecības punkti izbraukuma tirdzniecības organizēšanai, stacionāri teritorijas nožogojumi 1200 m garumā, piebraucamie ceļi, divas lielas stacionāras skatuves – Meža un Pļavas, visā teritorijā dzeramā ūdens hidranti, elektrības pieslēgumi, naktī izgaismota teritorija 10 ha platībā un Wi-Fi brīvpiekļuves pieslēgumi.

Sporta un atpūtas parks „Pīlādžu moto trase” ir fantastiska vieta sporta spēļu, lielu, privātu, bērnu pasākumu rīkošanai, ģimeniskai atpūtai dabā kā arī  festivālu un dabas kinovakaru  organizēšanai. 

 

Ja vēlieties atpūsties, rīkot privātu vai plaša mēroga pasākumu- sīkākai informācijai: +371 29454683

Atbalsta

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Atbalsta