Sacensības "Pīlādžu mototrasē" 2015. gada sezonā

6./7. jūnijs Pasaules Čempionāts blakusvāģiem

6./7. jūnijs Eiropas Čempionāts kvadriem

6./7. jūnijs BMA Austrumeiropas Čempionāts b/v Veterāniem, b/v Senioriem, b/v ar gaisa dzesēšanu

 

27./28. jūnijs Eiropas Čempionāts EMX 65, EMX 85

27./28. jūnijs BMA Austrumeiropas Čempionāts MX Dāmas, MX 50, MX2 juniori, MX Veterāni, MX Seniori

27./28.jūnijs Vecumnieku novada kauss MX Amatieri, Komandu vērtējums

 

SPORTA UN ATPŪTAS PARKS
“PĪLĀDŽU MOTOTRASE”

 +371 29 454 683
 GPS N 56.53412   E 24.51735
info(at)motosport.lv
 “Pīlādži”, Stelpes pag., Vecumnieku novads, LV-3925

 

SEKO MUMS

   

PAR MUMS

 

 

Pirmo reizi vēsturē 2015.gada 6./7.jūnijs, Stelpē, Vecumnieku novadā, sāksies ne tikai ar vasaru, bet arī ar Pasaules un Eiropas spēcīgāko un ātrāko blakusvāģu ekipāžu un Kvadru ierašanos, lai cīnītos Pasaules Čempionātā blakusvāģiem un Eiropas Čempionātā kvadriem, Sporta un Atpūtas parkā „Pīlādžu mototrase”.

Paralēli Pasaules Čempionātam blakusvāģiem, norisināsies arī Eiropas Čempionāts Kvadriem un Starptautiskas sacensības- BMA Austrumeiropas Čempionāts citās blakusvāģu klasēs, t.sk.:

braucieni b/v Senioriem un b/v Veterāniem,
braucieni b/v motocikliem ar gaisa dzesēšanu.

6.jūnija vakarā pēc spraigās kvalifikācijas sacensību dienas norisināsies „Pīlādžu mototrases” nakts balle  ar DJ Ziggy.

6./7.jūnijs, „Pīlādžu mototrasē”, tiks aizvadīts vairāk kā  zem divdesmit Valstu karogiem, sniedzot azartisku, sportisku un piesātinātu dienu ikvienam līdzjutējam, kuri šajos datumos ieradīsies Stelpē atbalstot gan Latvijas, gan ārzemju ātrākos sportistus.  

„Pīlādžu mototrases” infrastruktūra ir radīta gan sportam, gan atpūtai, tādejādi sniedzot iespējas atpūsties ikvienam.

Līdzjutēju ērtībām tiks nodrošināts arī kempings, kurš atradīsies ainaviskā parka teritorijā. 

 

6.7.jūnijs 2015.gads Pasaules Čempionāts motokrosā blakusvāģiem nolikums

6./7.jūnijs 2015.gads. Eiropas Čempionāts kvadriem- Stelpes posma papildus nolikums

6./7.jūnijs 2015.gads BMA Austrumeiropas Čempionāts b/v Seniori, b/v Veterāni, b/v ar gaisa dzesēšanu


 

 

Sporta un atpūtas parks „Pīlādžu moto trase” Stelpes pagasts, Vecumnieku novads, 60 km attālumā no Rīgas un 20 km attālumā no Lietuvas robežas pie autoceļa Rīga-Skaistkalne.

 

Perfekta vieta 25 ha platībā ar sakārtotu, sakoptu vidi un infrastruktūru, atbilstoši Pasaules un Eiropas līmeņa motokrosu, sporta un kultūras pasākumu organizēšanai līdz 25000 apmeklētāju skaitam. Teritorijā ir parks, apstādījumi, mežs 9 ha platībā ar pastaigu ceļiem 2.5 km garumā, sakopts dīķis ar peldvietām, auto stāvlaukumi 1000 automašīnām, sporta laukumi (volejbola, basketbola un futbola), motociklu mazgātava, stacionāri ēdināšanas un tirdzniecības punkti izbraukuma tirdzniecības organizēšanai, stacionāri teritorijas nožogojumi 1200 m garumā, piebraucamie ceļi, divas lielas stacionāras skatuves – Meža un Pļavas, visā teritorijā dzeramā ūdens hidranti, elektrības pieslēgumi, naktī izgaismota teritorija 10 ha platībā un Wi-Fi brīvpiekļuves pieslēgumi.

Sporta un atpūtas parks „Pīlādžu moto trase” ir fantastiska vieta sporta spēļu, lielu, privātu, bērnu pasākumu rīkošanai, ģimeniskai atpūtai dabā kā arī  festivālu un dabas kinovakaru  organizēšanai. 

Atbalsta

 

 

 

Atbalsta